Замок Kale 153/P 30 мм. Зроблено в Туреччині. Призначено для встановлення на металопластикові вузькопрофільні двері, на легені металеві двері. У замку Kale 153 один висхідний ригель прямокутного типу. Вилетів за один оберт ключем 15 мм. Backset замка 30 мм. Защелка вміщає як за допомогою натисненої ручки, так і за допомогою ключа. Замок встановлюється на ліві і праві двері, переналадка защілки відбувається без розбірки корпусу замку. Технічні характеристики:
- Виробник - Kale
- Країна виготовця - Туреччина
- Сторона відкриття - універсальний
- Розміри замку 172,5x43x15 мм
- Торцева планка - 240x16 мм
- Бекет - 30 мм
- Міжшвидкісна відстань - 85 мм
- Тип замку - циліндровий
- Клас безпеки - залежить від циліндра
- Кількість рігелів - 1
- Насильницькі защілки - є
- Колір - псевдонім
- - Корпус замку - 1 шт
- - Накладки на замкову щілину - 2 шт
- - Відповідь планка - ні,
- - Шурупи L25 мм - 2 шт
- - Шурупи L12 мм - 4 шт
- - Упаковка
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 172 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Клас захисту замку | 3 |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель, Хром |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Додаткові | |
| Backset | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴


