Замок врізний циліндровий Kale 155 35 U. Призначений для встановлення на дерев'яні, металеві й алюмінієві двері.В замку Kale 155 один ригель прямокутного типу, що висувається. Технічні характеристики:
- Виробник — ТМ Кале
- Країна-виробник — Туреччина
- Тип замка — врізний, циліндровий
- Розміри замка — 173x47x15 мм
- Розмір торцевої планки — 240x23 мм
- Backset — 35 мм
- Тип засувки — ролик
- Кількість ригелів — 1
- Колір — нікель
- Замок — 1 шт.
- Паковання
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 172 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | KALE |
| Застосування замку | Металеві двері, Для металлопластиковых дверей |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Додаткові | |
| Backset | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴

