Замок врізний циліндровий Kale 155/P 25 мм вузький.
Зроблено в Туреччині.Призначений для встановлення на металопластикові двері.В замку Kale 155 один ригель прямокутного типу, що висувається.
Технічні характеристики:
- Розміри замка, мм. 173x38x15
- Торцева планка, мм. 240x16
- Бексет, мм. 25
- Тип засувки ролик
- Тип замка — циліндровий
- Клас безпеки 2
- Кількість ригелів 1
- Наявність засувки є
- Колір нікель
- Замок
- Накладки на замкову щілину
- Шурупи L25 мм
- Паковання
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 172 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Клас захисту замку | 3 |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель, Хром |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Додаткові | |
| Backset | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴



