Замок врізний циліндровий Кале 155 35 P.
Зроблено в Туреччині.Призначений для встановлення на металопластикові двері. У замку Kale 155 один ригель прямокутного типу, що висувається.
Технічні характеристики:
- Виробник — Kale
- Країна-виробник — Туреччина
- Розміри замка — 173x47x15 мм
- Торцева планка — 240x16 мм
- Бексет — 35 мм
- Тип засувки — ролик
- Тип замка — циліндровий
- Клас безпеки — 2 залежить від циліндра
- Кількість ригелів 1
- Наявність засувки — є
- Колір — нікель
- Корпус замка — 1 шт.
- Накладки на замкову свердловину — 2 шт.
- Шурупи L25 мм — 2 шт.
- Паковання
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 172 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Клас захисту замку | 3 |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель, Хром |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Додаткові | |
| Backset | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴


