Замок врізний хрестоподібний Kale 189 4MF 3 ключі.
Призначений для встановлення на дерев'яні двері. За секретність відповідає циліндровий механізм із хрестовим ключем, залежно від моделі замок може комплектуватися трьома або п'ятьма ключами. Торцева планка, відповідна планка та накладки на ключову свердловину мають покриття колір латуні.
- Чотири сталеві ригелі
- Декоративні накладки
- 55 000 комбінацій
- Пружини — фосфоресцована бронза
- Матеріал ключів — сталь
- Виробник — ТМ Кале
- Країна-виробник — Туреччина
- Тип замка — врізний
- Тип ключа — хрещатий
- Розміри замка — 110x85x16 мм
- Торцева планка — 190x23x3 мм
- Бексет — 52 мм
- Кількість ригелів — 4
- Діаметр засова — 12 мм
- Колір латунь
- Кількість ключів — 3
- Відстань між отворами кріплення — 166 мм
Комплект постачання:
- Корпус замка — 1 шт.
- Ключ хрещатий — 3 шт.
- Накладки на замкову свердловину — 2 шт.
- Відповідна планка — 1 шт.
- Шурупи L25 мм — 2 шт.
- Шурупи L12 мм — 4 шт.
Якість продукції Kale Kilit підтверджена сертифікатомякості Інституту Стандартізації Туреччини. Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОСТ 5038-2001.Якість виробничого процесу заводу Kale Kilit підтверджена сертифікатом ISO 9000.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Тип замка | врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бэксет | 52 мм |
| Пружини | фосфоресцированная бронза |
| Розміри замку | 110x85x16 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип замку | врізний |
| Тип ключа | хрестоподібний |
| Торцева планка | 190x23x3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 160 ₴





