
Замок врізний Kale 189 4MF 5 ключів хрестоподібний
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 8703
- +380 (66) 266-36-41
Зроблено в Туреччині.
Замок Kale 189 4MF призначений для встановлення на вхідні дерев'яні та металеві вхідні двері. Габарити замка — 110x85x14 мм, розмір торцевої планки — 190x23x3 мм, відстань між отворами кріплення — 166 мм, тип ключа — хрестовий, кількість ключів 5 шт. Сталеві хромовані ригелі діаметром 12 мм виходять із замку на 30 мм за три оберти ключа. Видалення ключового отвору — 52 мм.
Комплектація:
- - Корпус замка
- - Ключ хрещатий
- - Накладки на замкову щілину
- - Відповідна планка
- - Шурупи L25 мм
- - Шурупи L12 мм
Якість продукції Kale Kilit підтверджена сертифікатомякості Інституту Стандартізації Туреччини. Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОСТ 5038-2001. Якість виробничого процесу заводу Kale Kilit підтверджена сертифікатом ISO 9000
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Хрестовий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 52 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Відповідна планка | 1 |
| Внутрішня декоративна накладка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 1 250 ₴

