
Замок Kale 2000 (152/3mr) з ручками Lucca Z20-3-22-07
2 754 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15200
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок призначений для встановлення на дерев'яні вхідні двері внутрішнього та зовнішнього відчинення
- Засувка для лівих і правих дверей
- Три сталевих ригелі
- Зроблено в Туреччині
- Розмір замка — 175x71x15
- Торцева планка — 240x23 мм
- Міжосьова відстань — 85 мм
- Backset — 45 мм
- Тип замка — врізний, циліндровий
- Кількість ригелів — 3
- Діаметр ригеля — 12 мм
- Колір — матовий нікель
- Корпус замка Kale 152 3MR 45 мм нікель
- Дверні ручки на планці SIBA 'Lucca' Z20-3-22-07
- Механізм циліндровий Kale
- Відповідна планка
- Квадратний стрижень
- Комплект кріплення
- Паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель матовий |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | матовий нікель. |
| Торцева планка | 240x23 мм |
| розмір замку | 175x71x15 |
| Тип замку | врізний, циліндровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 754 ₴





