Замок врізний Kale 352 R з тягами належить до замків посиленого типу, які встановлюються на важкі вхідні металеві двері. Три сталевих хромованих ригелі + додаткові штирі у формі вертикальних тяг забезпечують мксимальний захист від розкриття та силового зламу. Наявність підшипника робить експлуатацію замка довговічною і приємною. У нашому магазині представлений великий асортимент продукції торгової марки KALE. Чудова якість і невисока ціна — одна з переваг турецької компанії. Рекомендуємо до цієї моделі придбати комплект вертикальних тяг або девіаторів.
- Виробник — Kale
- Країна-виробник — Туреччина
- Розміри замка — 210x130x25 мм
- Торцева планка — 350x30 мм
- Маса — 2025 г
- Міжосьова відстань — 85 мм
- Backset — 65 мм
- Ход тяг - 20 мм
- Кількість ригелів — 3 шт.
- Діаметр ригеля — 16 мм
- Виліт ригелів — 35 мм
- Клас секретності — 4
- Матриал корпус — сталь оцинкована
- Матеріал ригелів — сталь хромована
- Сертифікат — TS EN 12209
- Корпус замка в зібраному вигляді
- Комплект кріплення
- Паковання
- Відповідна планка
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 2.05 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Клас захисту замку | 4 |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 35 мм |
| Вихід вертикальних тяг | 20 мм |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 632 ₴




