Замок Kale 442 W/B циліндровий
Основний замок сувальдного типу для вхідних металевих дверей. Замок встановлюється на вдери спільно з ручками на планці з відстанню 85 мм або роздільною фурнітурою. Для встановлення роздільних ручок у замку передбачені отвори для стягування ручок спеціальними гвинтами. Торцева планка на гвинтах можна монтувати у двері без неї вкладним методом. Циліндровий механізм у комплект поставки не входить, слід підбирати необхідний розмір циліндра, виходячи з товщини дверного полотна. Для збільшення зламостійких якостей циліндровий механізм слід захищати броненакладкою, в замку є спеціальні отвори для її встановлення.
Опис замку Кале 442:
- Виробник - Kale
- Країна виробник - Туреччина
- Тип замку – врізний
- Тип ключа – залежить від циліндра
- Кількість ригелів - 3
- Сторона відкривання - універсальна
- Міжосьова відстань - 85 мм
- Backset – 65 мм
- Виліт засуву - 26 мм
- Діаметр ригеля – 16 мм
- Габарити замку – 156x100x20 мм
- Торцева планка – 250x30 мм
Комплект поставки:
- Замок
- Комплект кріплення
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 26 мм |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 156 мм |
| Вага | 0.985 кг |
- Ціна: 990 ₴


