Замок Kale (Кале) 252 R Monoblock із ручками.
Призначений для встановлення на металеві двері. Замок врізного типу. Встановлюється у важкі броньовані сталеві двері. Крім трьох сталевих ригелів, забезпечений клямкою. Секрет замку має трикроковий механізм. Відкривання та закривання пом'якшує підшипник. Замок обладнаний трьома сталевими ригелями та клямкою. Три сталеві хромовані ригелі діаметром 16 мм, виліт ригелів становить 34 мм. Засувка відпирається з обох боків ручкою та ключем
- 4 вищий клас безпеки
- Три сталеві ригелі
- Універсальна клямка для лівих та правих дверей
- Опорний підшипник для плавного ходу
- Тип замку циліндровий
- Клас безпеки 4 вищий
- Кількість ригелів 3
- Діаметр ригелів, мм 16
- Розміри Д.Ш.Т., мм. 210x110x20
- Лицьова планка, мм. 300x28x3
- Колір – нікель
- Тип ключа – перфорований
- Кількість ключів – 5
Комплект поставки :
- Замок Kale 252 R
- Ручки матовий нікель
- Механізм циліндровий Кале 164/SM 68 мм
- Броненакладка CR (хром)
Якість продукції Kale Kilit підтверджено Сертифікатом Якості Інституту Стандартизації Туреччини (TSE). Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОСТ 5038-2001. Якість виробничого процесу заводу Kale Kilit підтверджено Сертифікатом ISO 9000
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | врізний |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Захисна броненакладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверсивна клямка | Так |
- Ціна: 2 856 ₴





