Замок врізний Kale Monoblock 252 R із ручками для встановлення на металеві двері.
Замок урізного типу. Встановлюється на важкі броньовані сталеві двері. Крім трьох сталевих ригелів, забезпечений клямкою. Замок універсальний, підходить для дверей лівого та правого відчинення. Секрет замку має трикроковий механізм. Відкривання та закривання пом'якшує підшипник. Циліндровий механізм замку kale 252 додатково захищений броненакладкою. Замок обладнаний трьома сталевими ригелями діаметром 16 мм, виліт ригелів становить 35 мм. Клямка відпирається з обох боків ручкою та ключем. У комплектацію замку крім якісних дверних ручок виготовлених з інноваційного сплаву ZAMAK (цинк, алюміній, марганець, мідь), входить броненакладка Standart (твердість сталі понад 62 HRC), що забезпечує захист циліндра від силових впливів - вибивання, висвердлювання. Керує замком циліндровий механізм Kale серії 164BM ключ-вертушка.
Дверна ручка в комплекті Fuaro INTRO RM на круглій основі підходить для встановлення на вхідні двері. Максимальна вага дверей 60 кг. Посадочні розміри основ сумісні з усіма типами замків. Матеріал виготовлення: ZAMAK (сплав цинку, алюмінію, магнію та міді). Гальванічне покриття пройшло тест на стійкість до корозії у соляному тумані – понад 72 години. Ресурс роботи дверних ручок понад 150 000 циклів відкриття/зачинення, що гарантує безвідмовну роботу дверей більш ніж на 10 років. Стяжні гвинти в комплекті забезпечують міцніше кріплення на полотні дверей, підходять для встановлення на двері товщиною 35-55 мм. Колір: бронза.
Особливості замків калі серії 252:
- 4 вищий клас безпеки
- Три сталеві ригелі
- Універсальна клямка для лівих та правих дверей
- Опорний підшипник для плавного ходу
Технічні характеристики:
- Розміри замку – 210x110x20 мм
- торцева планка - 300x28 мм
- Backset – 60 мм
- клас безпеки – 4 (вищий)
- кількість ключів - 5
- кількість ригелів - 3
- виліт ригелів - 35 мм
- діаметр ригелів - 16 мм
- колір - бронза
Комплектація:
- корпус замку Kale 252R
- Зустрічна планка
- дверні ручки
- броненакладка
- циліндровий механізм Kale 164BM
- комплект ключів
- кріплення
Якість продукції Kale Kilit підтверджено Сертифікатом Якості Інституту Стандартизації Туреччини (TSE). Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОСТ 5038-2001. Якість виробничого процесу заводу Kale Kilit підтверджено Сертифікатом ISO 9000
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Бронза |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 34 мм |
| Стан | Новий |
| Тип замка | стандартний, врізний |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Реверсивна клямка | Так |
- Ціна: 3 213 ₴






