Замок врізний Kale Monoblock 252 R із ручками для встановлення на вхідні двері.
Замки КАЛЕ встановлюються на металеві вхідні двері. Засув замку виконаний у вигляді трьох сталевих ригелів. Замок універсальний, підходить для дверей лівого та правого відчинення. Секрет замку має трикроковий механізм. Відкривання пом'якшує підшипник. Циліндровий механізм замку захищений броненакладкою від силових методів розтину. Виліт ригелів становить 35 мм. Засувка відпирається з обох боків ручкою та ключем. В комплектацію замку крім якісних дверних ручок, виготовлених з інноваційного сплаву ZAMAK (цинк, алюміній, марганець, мідь), входить броненакладка Kale 500 CR (твердість сталі понад 62 HRC) яка забезпечує захист циліндра від силових дій, Управляє замком циліндровий механізм Kale серії 164BM 71 ключ-вертушка.
Особливості замку Кале 252:
- Турецький виробник
- 4 вищий клас безпеки
- Три сталеві ригелі
- Універсальна клямка для лівих та правих дверей
- Опорний підшипник для плавного ходу
Технічні характеристики:
- Розміри замку – 210x110x20 мм
- торцева планка - 300x28 мм
- Backset – 60 мм
- клас безпеки – 4 (вищий)
- кількість ключів - 5
- кількість ригелів - 3
- виліт ригелів - 35 мм
- діаметр ригелів - 16 мм
- колір - хром/матовий нікель
Комплект поставки :
- корпус замку Kale 252R
- дверні ручки
- броненакладка Kale 500 CR
- циліндровий механізм Kale 164BM71
Якість продукції Kale Kilit підтверджено Сертифікатом Якості Інституту Стандартизації Туреччини (TSE). Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОСТ 5038-2001. Якість виробничого процесу заводу Kale Kilit підтверджено сертифікатом ISO 9000.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | хром/матовий нікель |
| Торцева планка | 300x28 мм |
| Диаметр ригелей | 16 мм |
| Виліт ригелів | 35 мм |
| клас безпеки | 4 (вищий) |
- Ціна: 3 488 ₴





