Багатозапірний замок рейка з ригелем Kale 2200 мм 25x85 з приводом від ручки. Замок призначений для металопластичних дверей. Декілька точок запилення дозволяють надійно притиснути двері по всій висоті.
Технічні дані:
- Виробник - Kale
- Країна виготовця - Туреччина
- Довжина рейки - 220 см
- Ширина рейки - 18 мм
- Розмір замку - 210x40x15 мм
- Міжшвидкісна відстань - 85 мм
- Backset - 25 мм
- Пристойність защелки - так
- Характерність ригеля - да
Відкриття і закриття всіх додаткових запорів замку проводиться натисканням на ручку. Вихід ригеля на 20 мм і фіксація всіх запитів відбувається поворотом ключа. Замок оснащений 4-ма віконними чапфами заввишки 8 мм. Фалева щілка входить у комплект замка. Штульп суцільний оцинкований срібний. Рігель висувається на 20 мм підняття ручки вгору. Сталевий оцинкований закритий корпус з отвором під стандартний профільний циліндр (у комплект не входить).
Якість продукції Kale Kilit підтверджено сертифікатом Кастики Інституту Стандартизації Туреччини (TSE). Відповідає ГОСТ 5089-2003, ГОЛСТ 5038-2001. Якість промислового процесу заводу Kale Kilit підтверджено сертифікатом ISO 9000
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Backset | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір замку | 210x40x15 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Наявність засувки | Так |
| Наявність ригеля | Так |
| Backset (Дорнмасс) | 25 мм |
| Ширина рейки | 18 мм |
| Довжина рейки | 2200 мм |
- Ціна: 438 ₴

