Замок врізний циліндровий Siba 10055/P-25. Замок призначений для вузькопрофільних дверей. Замок Siba 10055 має специфічні габаритні розміри 173x38 мм, що дає змогу встановлювати його на металопластикові двері. Технічні характеристики:
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри замка | 172.5x38x15 мм |
| Лицьова планка | 240x16x3 мм |
| Backset | 25 мм |
| Тип засувки | ролик |
| Тип замка | врізний, циліндровий |
| Клас захисту | 2 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Регулювання ролика | є |
| Колір планки | хром |
Комплект постачання:
- Корпус замка
- Відповідна планка
- Накладки на замкову щілину
- Шурупи L25 мм