
Корпус замку Siba 10092/PR 25 мм з роликом
472 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 5551
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Профільні замки - це спеціальні замки для установки в металопластикові двері. Замки для дверей ПВХ відрізняються малою глибиною і особливою шириною торцевої планки. Часто не комплектуються відповідними планками, які купуються окремо. На нашому сайті представлені замки для алюмінієвих і ПВХ дверей різних цінових категорій і різних виробників - KALE, SIBA, VORNE та інші.
Врізний замок SIBA 10092/PR 25 мм для дверей з профілю ПВХ з роликомКомплектація:
- корпус замку
- відповідна планка
- комплект кріплення
Технічні характеристики:
- Виробник - Siba
- Країна виробник - Китай
- Розміри замку - 190x40x15 мм
- Торцева планка - 245x16 мм
- Backset - 25 мм
- Тип засувки - ролик
- Колір лицьової планки - хром
- Виліт ригеля - 20 мм
- Ширина планки - 16 мм
- Вага замку - 550 гр
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.55 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Висота | 190 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 15 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Siba |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Клас захисту замку | 2 |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Кількість механізмів | 1 |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Додаткові | |
| Backset | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 245x16 мм |
| Розміри замку | 190x40x15 мм |
| Тип засувки | ролик |
| Вага замку | 550 гр |
| Виліт ригеля | 20 мм |
| Колір лицьової планки | хром. |
| Ширина планки | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 472 ₴




