
Багатоточковий замок-рейка Vorne 2200 мм 25x85
643 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1660
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок основний багатоточковий Vorne 2200 mm 25x85 з приводом від ручки. Замок призначений для дверей з профілю ПВХ. Кілька точок замикання дозволяють надійно притиснути двері по всій висоті.
Технічні дані:- Виробник - Vorne
- Країна виробник - Туреччина
- Артикул -V. 6414.0302
- Підходить для дверей - 1800-2200 мм
- Розмір замку - 225x40x15 мм
- Міжосьова відстань - 85 мм
- Backset - 25 мм
- Наявність засувки - так
- Наявність ригеля - так
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorne |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість точок замикання | 5 |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 25 мм |
| Загальні | |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір замку | 225x40x15 мм |
| Артикул | V. 6414.0302 |
| Підходить для дверей | 2200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴
