
Багатозапірний замок-рейка Vorne 2200 мм 35x85
643 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1661
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замок головний багатозапірний Vorne 2200 mm 35x85 з приводом від ручки. Замок призначено для дверей з профілю ПВХ. Декілька точок запилення дозволяють надійно притиснути двері по всій висоті.
Технічні дані:
- Виробник - Vorne
- Країна виготовця - Туреччина
- Артикуул -V.6114.0302
- Розмір рейки - 2200 мм
- Розмір замку - 225x50x15 мм
- Міжшвидкісна відстань - 85 мм
- Backset - 35 мм
- Пристойність защелки - так
- Характерність ригеля - да
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorne |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір замку | 225x50x15 мм |
| Артикул | V. 6114.0302 |
| Розмір рейки | 2200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴
