Замок основний багатозапірний Vorne 1980-2230 mm 35x92 з роликовою клямкою та приводом від циліндрового механізму. Замок призначений для дверей із профілю ПВХ. Декілька точок замикання дозволяють надійно притиснути двері по всій висоті.
Технічні дані:
- Виробник - Vorne
- Країна виробник - Туреччина
- Міжосьова відстань - 92 мм
- Backset – 35 мм
- Наявність ролика - так
- Наявність ригеля - так
- Розміри корпусу – 205x52x15 мм
Відкриття та закривання всіх додаткових запорів замку здійснюється обертанням ключа в циліндровому механізмі. Вихід ригеля на 20 мм. Замок оснащений чотирма віконними цапфами заввишки 8 мм. Штульп суцільний оцинкований сріблястий. Ригель висувається на 20 мм поворотом ключа. Сталевий оцинкований закритий корпус з отвором під профільний стандартний циліндр .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorne |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Для металлопластиковых дверей |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість точок замикання | 5 |
| Міжосьова відстань | 92 мм |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Вихід ригеля | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 35 мм |
| Загальні | |
| Довжина | 205 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Вага | 1.23 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри корпусу | 205x52x15 мм |
| Наявність ролика | Так |
| Наявність ригеля | Так |
| Backset (Дорнмасс) | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 876 ₴

