Замок гаражний накладний Grandlock Kramatorsk-1R однофлажковий 3 ригелі.
Призначений для замикання гаражної брами, дверей складів і т.д. Накладний замок у гараж встановлюється або безпосередньо на ворота, або на двері у воротах. У гаражі стулки воріт важкі та масивні, а тяжкість їх припадає безпосередньо на ригелі замку. Тому гаражний замок має бути масивним та міцним. Замок виготовлений з листової сталі 3 мм, міцні сталеві ригелі діаметром 18 мм висуваються з корпусу замка на 36 мм.
Для гаража спеціалісти радять встановлювати сувальдні масивні замки. Накладний або врізний замок вибирають залежно від конструкції гаражних воріт та інструменту. Накладний однофлажковий замок підходить під перераховані вище рекомендації і є оптимальним варіантом для встановлення на гараж.
- Тип замку – накладний
- Тип ключа - сувальдний, офнофлажковий
- Кількість ключів – 3
- Замок універсальний - підходить для правих та лівих дверей.
- Розміри замку – 186x133x32 мм
- Відстань від краю замка до центру ключового отвору – 90 мм
- Виліт ригелів - 36 мм
- Діаметр ригеля – 18 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Чорний |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Max кількість комбінацій | 1000000 |
| Додаткові | |
| Backset | 90 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Кількість ключів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ключа | сувальдний, однофлажковий |
| Розміри замку | 186x133x32 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 103 мм |
| Тип замку | Накладний |
| Відстань від краю замку до центру ключового отвору | 90 мм |
| Виліт ригелів | 36 мм. |
| Замок універсальний | Для лівих і правих дверей |
- Ціна: 2 000 ₴


