Замок гаражний накладний Краматорск Проворот.
Призначений для замикання важких гаражних воріт, дверей складів тощо. Країна-виробник Україна. Особливістю цього замка є наявність металевої пластини завтовшки 3 мм, яка розділяє сувальдні пластини. Конструкція ключа дає змогу обійти її керуючи всіма сувальдними пластинами. Тоді як за допомогою відмичок маніпуляція із секретом замка вкрай ускладнена. Усі стики на корпусі замка проварені, всі металеві деталі зроблені з потовщеної сталі. Ригелю міцно приварені до металевої пластини.
Принцип роботи:
- Вставити ключ у ключовий отвір
- Повернути ключ на 90 град., втопити ключ до упору
- Закрити замок на один або два оберти
Замок Краматорск проворот — це надійний захист проти злому. До комплекту постачання входить замок і комплект ключів.
Технічні характеристики:
- Тип замка — накладний, сувальдний
- Країна-виробник — Україна
- Універсальний — для правих і лівих дверей
- Розміри замка — 185x130x30 мм
- Відстань між отворами кріплення — 103 мм
- Відстань від краю замку до центру ключового отвору — 90 мм
- Виліт ригелів — 42 мм
- Діаметр ригелів — 18 мм
- Кількість ключів — 3
- Кількість сувальдних пластин — 6
| Комплектація | |
|---|---|
| Кількість ключів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розміри замку | 185x130x30 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 103 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Відстань від краю замку до центру ключового отвору | 90 мм |
| Кількість сувальдних пластин | 6 |
| Диаметр ригелей | 18 мм |
| Виліт ригелів | 42 мм |
| Універсальний | для правих і лівих дверей |
| Замок Краматорськ проворот | це надійний захист проти злому. В комплект поставки входить замок та комплект ключів (3 шт). |
- Ціна: 2 388 ₴










