Замок навісний гвинтовий ВС-21
- Матеріал корпусу - сталь
- Матеріал дужки - сталь
- Країна виробник - Україна
- Тип секрету - ексцентрик
- Довжина корпусу замку - 85 мм
- Діаметр замку - 35 мм
- Діаметр дужки - 16 мм
- Проріз дужки - 53x30 мм
- Довжина ключа - 95 мм
- Два ключа в комплекті
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері, Ворота, Ролети, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Навісний |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Хром |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 2 |
| Загальні | |
| Вага | 0.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип секрету | ексцентрик |
| Довжина ключа | 95 мм |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Матеріал дужки | сталь |
| Діаметр дужки | 16 мм |
| Проріз дужки | 53x30 мм |
| Діаметр замку | 35 мм |
| Довжина корпусу замку | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴



