Накладний замок Kale 2001/A3M
5 ключів 3 сталевих ригелі 5 років гарантії
Цей замок встановлюється на ліві або праві дерев'яні двері, що відчиняються назовні або всередину приміщення.
Переворот застібки здійснюється без розбирання замка.
Легко монтується, так само підходить для металевих дверей.
Замок відкривається й закривається ключем.
Корпус замка та відповідна планка зі сталі, пофарбовані чорною порошковою фарбою.
5 ключів у комплекті.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:- Габарити замка — 140x96x27.5 мм
- Видалення циліндра — 70 мм
- Матеріал корпусу замка — сталь
- Ригелю зі сталі
- Засувка та циліндровий механізм із латуні MS 58.
- Діаметр циліндрового механізму — 26 мм
- Довжина циліндра — 51 мм.
- Товщина дверей 35-45 мм
- Замок
- Комплект ключів
- Комплект кріплення
- Паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Чорний |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 33 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 70 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Відповідна планка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити замку | 140x96x27.5 мм |
| Видалення циліндра (Backset) | 70 мм |
| Матеріал корпусу замку | сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 630 ₴


