Накладний замок турецької компанії Кале призначений для встановлення на дерев'яні та металеві двері лівого або правого виконання, з відчиненням як назовні, так і всередину приміщення. Корпус замка зроблений зі сталі, пофарбованої в чорний матовий колір. Зовні замок замикається на клямку та засув, виготовлений у формі трьох ригелів круглого перерізу, діаметром по 12 мм кожен. Повний виліт засова за три оберти ключа становить 33 мм. Зсередини засувка відмикається вручну, ригелі замка можна закрити або відкрити за допомогою поворотної вертушки. Замикати замок зсередини та зовні можна на будь-яку кількість обертів, блокування не відбувається. Якщо зачинити замок на клямку, відкрити її зовні моно тільки за допомогою ключа. Засувка перевертається для зовнішнього або внутрішнього відкривання без розбирання замка. Для цього за допомогою шестигранного ключа необхідно відкрутити гвинт конічний із боку кришки замка з циліндровим механізмом, перевернути язичок на 180 градусів і вкрутити гвинт назад до упору.
Характеристики:
- Виробник — ТМ Кале
- Країна-виробник — Туреччина
- Габарити замка — 140x96x27.5 мм
- Backset — 70 мм
- Матеріал корпусу замка — сталь
- Матеріал ригелів — сталь
- Матеріал циліндра — латунь MS 58
- Діаметр циліндрового механізму — 26 мм
- Довжина циліндра — 51 мм.
- Товщина дверей 35-45 мм
Комплект постачання:
- Замок
- Комплект ключів
- Комплект кріплення
- Паковання
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Чорний |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 33 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Backset | 70 мм |
| Габарити замку | 140x96x27.5 мм |
| Материал ригелей | сталь |
| Довжина циліндра | 51 мм |
| Діаметр циліндрового механізму | 26 мм |
| Товщина дверей 35 | 45 мм |
| Матеріал корпусу замку | сталь |
| Матеріал циліндра | латунь MS 58 |
- Ціна: 1 790 ₴


