Накладний замок Kale 2001/C3MT із засувкою.
3 ключі 3 сталевих ригелі 5 років гарантії.
Цей замок встановлюється на ліві або праві дерев'яні двері, що відчиняються всередину приміщення.
Легко монтується, так само підходить для легких металевих дверей.
Замок зовні відкривається й закривається ключем, зсередини за допомогою баранчика.
Корпус замка та відповідна планка зі сталі, пофарбовані чорною порошковою фарбою.
3 ключі в комплекті.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Габарити замка — 120x96x28 мм
- Видалення циліндра — 60 мм
- Матеріал корпусу замка — сталь
- Ригелю зі сталі
- Засувка та циліндровий механізм із латуніMS 58
- Діаметр циліндрового механізму — 26 мм
- Довжина циліндра — 51 мм.
- Товщина дверей 35-45 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 60 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 3 |
| Відповідна планка | 1 |
| Зовнішня декоративна накладка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 760 ₴


