Замок гаражний сувальдний ТАНДЕМ ЗН-4 два ригелі, призначений для замикання дерев'яних та металевих дверей гаражів, складів, а також може бути використаний як квартирний замок. Секретність замку 14000 секретів. Виробник Україна м. Дніпро. Гарантійний термін експлуатації 12 міс.
За габаритними розмірами та отворами кріплення замок підходить для заміни замку Жовті води.
Користування замком. Ключ вставляється у замок до упору борідкою вниз. За три оберти ключем засуву замка у вигляді 2-х ригелів висувається з корпусу замка на 40 мм і замикає двері. Для відкриття замку з внутрішньої сторони необхідно втопити важіль і переміщення ригелів. У комплекті 3 ключі.
Технічні характеристики:
- Тип замку – накладний
- Кількість ключів – 3
- Кількість обертів ключа – 3
- Кількість ригелів - 3
- Габаритні розміри – 130x85x30 мм
- Відстань між отворами кріплення – 113x65 мм
- Виліт засуву – 40 мм
- Діаметр ригеля – 18 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Тандем |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Накладний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 2 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість ригелів | 2 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 85 мм |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 3 |
| Загальні | |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 1.8 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 130x85x30 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 113x65 мм |
| Тип замку | накладної |
| Виліт засува | 40 мм |
| Кількість обертів ключа | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴





