Замок сувальдний ЗГС-м Жовті води накладний гаражний.
Замок гаражний призначений для замикання дерев'яних і металевих дверей гаражів індивідуального та громадського користування, складів, а також може бути використаний як квартирний замок. Секретність замка 14 000 секретів.
Виробник Україна р. Жовті Води, Дніпропетровський район Південний радіозавод.
Встановлення замка. У паспорті виробу докладно викладено інструкція з монтажу замка.
Користування замком. Ключ вставляється в замок до упору борідкою вниз. За три оберти ключем замка у формі 2 ригелів висувається з корпусу замка на 40 мм і зачиняє двері. Для відкриття замка з внутрішнього боку необхідно утопити важіль і зробити переміщення ригелів. У комплекті 3 ключі.
Технічні характеристики:
- Тип замка — накладний
- Кількість ключів — 6
- Кількість обертів ключа — 3
- Кількість ригелів — 2
- Габаритні розміри — 135x87x30 мм
- Відстань між отворами кріплення — 113x65 мм
- Виліт засова — 40 мм
- Діаметр ригеля — 18 мм
- Backset замка — 85 мм
- Вага брутто — 1420 г
Комплект постачання:
- Замок
- Запірний кутник
- Ключ
- Накладка ключова
- Накладка
- Комплект кріплення
- Паковання
- Паспорт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість ригелів | 2 |
| Комплектація | |
| Кількість ключів | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 135x87x30 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 113x65 мм |
| Backset замку | 85 мм |
| Тип замку | накладної |
| Виліт засува | 40 мм |
| Діаметр ригеля | 18 мм |
| Кількість обертів ключа | 3 |
| Вага брутто | 1420 гр |
- Ціна: 1 128 ₴





