Замок сувальдний врізний Grandlock 2+2.
Технічний опис:
- Призначення - замок врізний без ручок;
- Матеріал – корпуси сталь;
- Матеріал ключів – латунь;
- Розмір замку - 186x159x25 мм;
- Лицьова планка – 220x31 мм;
- Бексет – 66 мм;
- Виліт ригелів - 39 мм;
- Діаметр ригелів - 16 мм;
- Довжина ключа - 105 мм;
- Довжина ніжки ключа - 60 мм;
- Сторона відкривання – універсальна.
Комплектність постачання:
- Замок;
- Комплект ключів - 3шт;
- Упаковка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Чорний |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість ригелів | 4 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 16 мм |
| Вихід ригеля | 39 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 66 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴







