Врізний замок Ельбор серії Базальт 1.05.11 Замок встановлюється на вхідні металеві двері квартир, будинків, офісів, підходить для установки на гаражні ворота. Замок 1.05.11 встановлюється як праві, так і ліві двері.Відповідає вищому 4 класу ГОСТ 5089-2003.Кодовий механізм сувальдного типу забезпечує більш 1,5 млн. комбінацій. 5 ригелів діаметром 14 мм висуваються з корпусу замку на 40.4 мм за чотири оберти ключем. Компанія Ельбор виробляє замки з 1976 року.
П'ятий зуб - захист від злому замка за допомогою свертишем, що обертається термооброблена вставка в стержні захистить від перепилювання. Блокуючі зубці і П-подібний фіксатор - багаторівневий захист від взлому замка відмичками. Косий скіс - захист від злому методом вибивання. Термооброблений захисний кульку або фіксатор стійці хвостовика засува - захист від силового злому замка методом висвердлювання. Виліт ригелів 40.4 ммнадежно захистить від відкриття замку методом віджимання.
- віджим двері
- висвердлювання замка
- вибивання
- відкриття відмичками
- перепиливание ригелів
- злом методом проворота
- Габаритні розміри - 137.5x135x20 мм
- Торцева планка - 245x30 мм
- Розмір між отворами кріплення - 210 мм
- Механізм секретності - сувальдний
- Кількість сувальд - 6 шт
- Кількість кодових комбінацій більш - 1,5 млн.
- Діаметр ригеля - 14 мм
- Виліт ригеля - 40.4 мм
- Загальна площа поперечного перерізу стержнів - 770 мм2
- Клас замку 4 по ГОСТ Р 52582-2006
- Маса брутто одного замку - 1.51 кг
- Замок в зборі
- Комплект ключових накладок
- П'ять ключів
- Упаковка
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ельбор |
| Застосування замку | Металеві двері, Ворота, Захисна конструкція |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Нікель |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Можливість заміни механізму | Ні |
| Кількість ригелів | 5 |
| Діаметр ригеля | 14 мм |
| Вихід ригеля | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна площа поперечного перерізу стержнів | 770 мм2 |
| Торцева планка | 245x30 мм |
| Маса брутто одного замку | 1.51 кг |
| Кількість кодових комбінацій більше | 1,5 млн. |
| Розмір між отворами кріплення | 210 мм |
| Виліт ригеля | 40.4 мм |
| Кількість сувальд | 6 шт |
| Клас замку 4 ПО ГОСТ Р 52582 | 2006 |
- Ціна: 2 276 ₴


