Призначений для дерев'яних і металевих дверей завтовшки від 30 до 60 мм. Відповідає 4 класу ГОСТ Р 5089-2003. Вироблено ТОВ "Завод Ельбор' Росія, Новгородська обл., г. Боровичі. Кодовий механізм сувальдного типу забезпечує понад 1.5 млн комбінацій
Завдяки перевіреній конструкції, замки сувальдного типу чудово протистоять механічній агресії, міцний корпус із потужної сталі витримує найсильніші удари та довго чинить опір дії відмикання. Кодовий механізм надійних замків серії «БАЗАЛЬТ» допускає до півтора мільйона комбінацій. Під час переведення засувки в положення «закрито» сувальдний механізм блокується. До того ж унеможливлюється розкриття через провертання зубів, коли в разі спроби силового зламу зубці засова ламаються швидше фіксатора.
Пристрої цієї серії пройшли різні випробування, які показали, що їм можна та потрібно довіряти. Недарма надійні замки «ЕЛЬБОР» такі популярні на території України та країн колишнього Союзу.
- Віджимання дверей
- Висвердлювання замка
- Вибивання
- Розкриття відмичками
- Перепилювання стрижнів
- Злам методом провороту
- Габаритні розміри — 138,5x128x20 мм
- Механізм секретності — сувальдний
- Кількість сувальд — 6 шт.
- Кількість кодових комбінацій — понад 1,5 млн.
- Діаметр ригеля — 14 мм
- Виліт ригелів — 40 мм
- Клас замка — 4 клас за ГОСТ 5089-2003
- Маса брутто одного замка — 1.37 кг
- Замок у зборі,
- Накладка на ключову свердловину,
- Комплект кріплення,
- Комплект нікельованих ключів,
- Посібник з експлуатації,
- Паковання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ельбор |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виліт ригелів | 40 мм |
| Габаритні розміри | 138,5x128x20 мм |
| Діаметр ригеля | 14 мм |
| Клас замку | 4 клас за ГОСТ 5089-2003 |
| Кількість кодових комбінацій | понад 1,5 млн |
| Кількість сувальд | 6 шт |
| Маса брутто одного замку | 1.37 кг |
- Ціна: 1 467 ₴





