Накладний замок Ельбор серії Базальт 1.05.61 для дерев'яних і металевих дверей завтовшки від 30 до 60 мм.
Замок зламостійкий накладний шести сувальдний
Відповідає 4 класу ГОСТ Р 5089-2003. Вироблено ТОВ "Завод Ельбор' Росія, Новгородська обл., г. Боровичі
Кодовий механізм сувальдного типу забезпечує понад 1.5 млн комбінацій
4 стрижні діаметром 14 мм, засувка, колір замка — мідний антик, колір ригелів — нікель.
Завдяки перевіреній конструкції, замки сувальдного типу чудово протистоять механічній агресії, міцний корпус із потужної сталі витримує найсильніші удари та довго чинить опір дії відмикання. Кодовий механізм надійних замків серії «БАЗАЛЬТ» допускає до півтора мільйона комбінацій. У разі переведення засувки в положення «закрито» сувальдний механізм блокується. До того ж унеможливлюється розкриття через провертання зубів, коли в разі спроби силового зламу зубці засова ламаються швидше фіксатора.
Пристрої цієї серії пройшли різні випробування, які показали, що їм можна та потрібно довіряти. Недарма надійні замки «ЕЛЬБОР» такі популярні на території України та країн колишнього Союзу.
- Віджимання дверей
- Висвердлювання замка
- Вибивання
- Розкриття відмичками
- Перепилювання стрижнів
- Злам методом провороту
Характеристики:
- Габаритні розміри — 137,5x152x20 мм
- Механізм секретності — сувальдний
- Кількість сувальд — 6 шт.
- Кількість кодових комбінацій — понад 1,5 млн.
- Діаметр ригеля — 14 мм
- Виліт ригелів — 40 мм
- Загальна площа поперечного перерізу стрижнів — 769,30 мм2
- Клас замка — 4 клас за ГОСТ 5089-2003
- Маса брутто одного замка — 1.4 кг
Комплект постачання:
- Замок у зборі
- Накладка для ключа
- Комплект кріплення
- Комплект нікельованих ключів: 5 шт
- Посібник з експлуатації: 1 шт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ельбор |
| Механізм секретності | Сувальдний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виліт ригелів | 40 мм |
| Габаритні розміри | 137,5x152x20 мм |
| Діаметр ригеля | 14 мм |
| Клас замку | 4 клас за ГОСТ 5089-2003 |
| Кількість кодових комбінацій | понад 1,5 млн |
| Кількість сувальд | 6 шт |
| Маса брутто одного замку (1.05.61.МА) | 1.4 кг |
| Загальна площа поперечного перерізу стержнів | 769,30 мм2 |
- Ціна: 1 796 ₴




