Накладний замок Ельбор серії Граніт 1.06.61.
Замок зламостійкий накладний шести сувальдний. Призначений для металевих дверей завтовшки від 40 до 80 мм. 4 стрижні діаметром 18 мм, засувка, покриття деталей нікелем, колір замку мідний антик.
Кодовий механізм сувальдного типу забезпечує 244140625 комбінацій.
Замок Ельбор Граніт 1.06.61 закривається та відкривається ключем зсередини та зовні. Ключ може бути витягнутий після другого чи четвертого півоберту.
Замки Граніт 1.06.61 мають механізм додаткового замикання у вигляді фіксуючої засувки, яка забезпечує замикання дверей зсередини приміщення.
Замок Граніт запобіжить:
- Віджимання дверей
- Висвердлювання замку
- Вибивання
- Розтин відмичками
- Перепилювання стрижнів
- Злом методом провороту
Характеристики:
- Габаритні розміри -135x146x30 мм
- Механізм секретності основний – сувальдний
- Кількість сувальд – 6 шт
- Кількість кодових комбінацій – 244 140 625
- Діаметр стрижня – 18 мм
- Вихід стрижнів – 40 мм
- Загальна площа поперечного перерізу стрижнів – 1017,8 мм2.
- Клас замку - 4 клас за ГОСТ Р 52582-2006
- Маса брутто одного замку – 2.21 кг
Комплект поставки:
- Замок у зборі
- Накладка для ключа
- Комплект кріплення
- Комплект нікельованих ключів: 5 шт
- Посібник з експлуатації: 1 шт
- Коробка
* Планка у відповідь в комплект не входить.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ельбор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Загальна площа поперечного перерізу стержнів | 1017,8 мм2 |
| Габаритні розміри | 135x146x30 мм |
| Діаметр стрижня | 18 мм |
| Маса брутто одного замку | 2.21 кг |
| Вихід стрижнів | 40 мм |
| Основний механізм секретності | сувальдний |
| Кількість кодових комбінацій | 244 140 625 |
| Клас замку | 4 клас по ГОСТ Р 52582-2006 |
| Кількість сувальд | 6 шт |
- Ціна: 2 251 ₴




