
Замок врізний APECS 1000 (0900)-AB корпус
286 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2415
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Корпус врізного замка Apecs 1000-AB бронза. Призначений для встановлення в дерев'яні вхідні та міжкімнатні двері. Вузол під ручку зроблений на підшипнику. Комплектність постачання: корпус замка, відповідна планка, комплект кріплення, паковання.
Технічні характеристики:
- Габарити корпусу — 117х66,5 мм
- Комплектація ручками немає
- Комплектація циліндровим механізмом Немає
- Міжосьова відстань — 62 мм
- Відповідна планка — У комплекті
- Розмір торцевої планки — 160х24 мм
- Відстань між отворами кріплення — 140 мм
- Сторона відкривання — Універсальний
- Видалення ключового отвору — 40 мм
- Колір лицьової/відповітропропонованої планки — Бронза
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Країна виробник | Китай |
| Міжосьова відстань | 62 мм |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір замку | Бронза |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відстань між отворами кріплення | 140 мм |
| Розмір торцевої планки | 160х24 мм |
| Габарити корпусу | 117х66,5 мм |
| Сторона відкривання | Універсальний |
| Видалення ключового отвору | 40 мм |
| Колір лицьової/відповідної планки | бронза |
| Відповідна планка | В комплекті |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴


