
Замок врізний APECS 1000 (0900)-CR хром
286 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 368
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Врізний замок Apecs 1000-CR хром
Корпус врізного замка моделі 1000 призначений для замикання лівих і правих дверей, що відчиняються як усередину, так і назовні. Замок рекомендується встановлювати в житлових приміщеннях на полегшені дерев'яні двері вагою не більш ніж 50 кг, завтовшки не більш ніж 50 мм.
Технічні характеристики:
- Виробник — Apecs
- Країна-виробник — Китай
- Тип замка — врізний, циліндровий
- Сторона відкривання — універсальний
- Колір планки — хром
- Розміри замка — 110x65x15 мм
- Торцева планка — 167x25 мм
- Backset — 40 мм
- Міжосьова відстань — 62 мм
- Кількість ригелів — 3
- Діаметр ригеля — 12 мм
- Виліт засова — 20 мм
Комплект постачання:
- Корпус замка
- Відповідна планка
- Комплект кріплення
- Паковання
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Кількість ригелів | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торцева планка | 167x25 мм |
| Backset | 40 мм |
| Розміри замку | 110x65x15 мм |
| Тип замку | врізний, циліндровий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір планки | хром. |
| Сторона відкривання | Універсальний |
| Міжосьова відстань | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 286 ₴


