Шток гвинтового замка 10 мм подвійний ексцентрик
Технічні дані:
- Країна виробник - Україна
- Довжина гвинта – 100 мм.
- Довжина різьблення - 80 мм
- Тип різьблення - метрична
- Діаметр різьблення - М10 мм
- Довжина ключа – 90 мм
Комплект постачання:
Гвинт
Ключ (2 шт)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Застосування замку | Ворота, Захисна конструкція, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина різьби | 50 мм |
| Діаметр різьби | 10 мм |
| Тип різьби | метрична |
| Довжина ключа | 65 мм |
| Довжина гвинта | 56 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 ₴


