
Замок врізний Kale 152/3MR з ручками Lucca Z20-3-21-11
2 549 ₴
- Готово до відправки
- Код: 15160
- +380 (66) 266-36-41
Замок Kale 152/3MR 45 мм з ручками Lucca Z20-3-21-11 та циліндром Шерлок серії "HK - ГІБРИДНИЙ КЛЮЧ".
Замок універсальний, встановлюється на ліві та праві двері.
3 сталевих ригеля діаметром 12 мм виходять на 20 мм за два оберти ключа. У замку передбачено захист від розтину відмичками, захист від розриву та перелому циліндра навпіл, захист від висвердлювання.
Дверні ручки Siba Lucca виготовлені зі сплаву ZAMAK. Гальванічне покриття пройшло тест на стійкість до корозії у соляному тумані – не менше 72 годин. Кількість робочих циклів ручок Siba відкривання/закривання – не менше 200 000.
Особливості циліндрових механізмів Шерлок:
- гібридний ключ
- захист від розриву та перелому
- захист від висвердлювання
- захист від розтину відмичками
- захист від розтину за допомогою бампінг-ключа
Технічний опис:
- Тип замку – врізний, циліндровий
- Тип циліндра - ключ/тумблер
- Габарити замку – 176x71x15 мм
- Торцева планка – 240x23 мм
- Розмір планки ручок – 240x42 мм
- Backset – 45 мм
- Міжосьова відстань - 85 мм
- Довжина циліндра – 70 мм
Комплектація:
- Корпус замку Kale 152 3MR 45 мм
- Дверні ручки на планці SIBA Lucca Z20-3-21-11
- Циліндровий механізм Шерлок
- Комплект ключів
- Планка у відповідь
- Комплект кріплення
- Упаковка
Компанія KALE відома з 1953 року як один із найбільших виробників замків та фурнітури. Компанія постійно працює над підвищенням якості продукції за рахунок сучасних технологій.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KALE |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застосування замку | Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Клас захисту замку | 4 |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Золото матове |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Кількість ригелів | 3 |
| Форма ригеля | Циліндрична |
| Діаметр ригеля | 12 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові | |
| Backset | 45 мм |
| Комплектація | |
| Корпус замку | Так |
| Основний механізм секретності | 1 |
| Кількість ключів | 5 |
| Кількість ручок | 2 |
| Тип ручки | Натискна ручка |
| Відповідна планка | 1 |
| Кріпильний комплект | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від розриву та перелому | спеціальний стержень з високоміцної сталі захищає від розриву циліндрового механізму та перелому навпіл |
| Розмір планки ручок | 240x42 мм |
| Захист від бампінгу | рамно-балансовий механізм робить неможливим відкриття замку методом 'бампінг' |
| Захист від відкриття відмичками | захист від відкриття відмичками забезпечують два V-образно розташованих і опорні піни складної форми |
| Захист від висвердлювання | захисна шайба і штифт, виконані із загартованої сталі, максимально ефективно захищають від висвердлювання |
| Довжина циліндра | 70 мм |
- Ціна: 2 549 ₴






