
Засувка з фіксатором Armadillo LH 720-50 WC GP золото
214 ₴
- Готово до відправки
- Код: 11626
- +380 (66) 266-36-41
Міжкімнатний механізм ARMADILLO LH 720-50 GP золото
Засувка дверна з додатковим замиканням, квадратною планкою та пластиковим язичком забезпечує безшумну роботу механізму. Кріплення в комплекті. Лицьова та відповідна планка покриті якісним зносостійким лаком. Врізка засувки в дерев'яні двері проводиться відповідно до його конструктивних розмірів і представлених шаблонами.
Технічні характеристики:
- Виробник — ARMADILLO
- Країна — Китай
- Вага — 327 г
- Гарантія — 5 років
- Додаткова фіксація — є
- Лицьова планка — прямокутна
- Розмір лицьової планки — 165x20 мм
- Розмір корпусу — 97x75x15 мм
- Матеріал застібки — метал
- Міжосьова відстань — 70 мм
- Відповідна планка — у комплекті
- Розмір перерізу квадрата — 8 мм
- Розмір перерізу квадрата фіксатора — 6 мм
- Тип засувки — універсальна
- Видалення квадрата під ручку — 50 мм
- Колір лицьової планки — золото
Комплект постачання:
- Засувка з фіксацією
- Відповідна планка
- Комплект кріплення
- Шаблон для встановлення
- Паспорт виробу
- Паковання
Переворот засувки: Засувка може бути встановлена як на праві, так і на ліві двері. Для початку треба перевести засувку в стан 'закрито', після чого за допомогою викрутки висунути засувку через отвір на зворотному боці клямки та перевернути на 180°.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Розмір лицьової планки | 165x20 мм |
| Лицьова планка | прямокутна |
| Міжосьова відстань | 70 мм |
| Розмір корпусу | 97x75x15 мм |
| Додаткова фіксація | є |
| Вага | 327 г |
| Країна | Китай |
| Матеріал засувки | пластик |
- Ціна: 214 ₴



