
Замок магнітний AGB Polaris XT Wc 96 mm латунь
854 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 15149
- +380 (66) 266-36-41
Магнітний замок для міжкімнатних дверей AGB Polaris XT WC brass. Проєкт Mediana поповнює серію замків, представляючи нову версію в магнітному виготовленні — Mediana Polaris — доповнення до вже зарекомендувала себе і полюбленої Mediana Evolution з механічною системою замикання. Замки AGB POLARIS XT визнані одними з найкращих замків для міжкімнатних дверей.Нова технологія безшумної роботи забезпечила популярність цієї моделі. Замок магнітного ходу особливо рекомендується для встановлення в міжкімнатні двері сучасного дизайну з витонченими лініями. Незрівнянна гнучкість у використанні завдяки інноваційним зворотним планкам, що підходить для встановлення на двері з наплавом і без, на одвірки з дерева або алюмінію. Вони вирізняються надзвичайною безшумністю під час закривання, точністю механічних з'єднань, що передають приємне відчуття плавності ходу ручці та поворотному механізму.
Технічні характеристики:
- Виробник — AGB
- Країна-виробник — Італія
- Міжосьова відстань — 96 мм
- Розміри замка — 132x75x14 мм
- Торцева планка — 18 мм
- Видалення центру квадрата від торцевої планки — 50 мм
- Діаметр квадрата під ручку — 8 мм
- Замикання квадратом — 6 мм
- Вага — 382 г
- Колір латунь
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 132 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Тип встановлення | Врізний |
| Міжосьова відстань | 96 мм |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Колір засувки | Золото, Латунь |
| Тип засувки | Магнітна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Комплектація | |
| Кріпильний комплект | Ні |
| Відповідна планка | 1 |
| Корпус клямки | Так |
- Ціна: 854 ₴


