
Засувка дверна APECS L-0126-AB бронза
123 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 8899
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Засувка дверна APECS L-0126-AB. Колір бронза. Для міжкімнатних дверей
Характеристики:
- Тип - засувка врізна
- Розмір планки – 57x25 мм
- Сторона відкривання – універсальна
- Видалення квадрата під поворотник – 45 мм
- Колір лицьової/відповідної планки - бронза
- Матеріал корпусу – сталь
- Кріплення - комплект саморізів
- Виліт засуву – 14 мм
- Перетин квадрата – 6 мм
- Габарити корпусу – 20x67x15 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- засувка
- планка у відповідь
- пластиковий вкладиш під планку у відповідь
- саморіз ST4x16 - 2 шт.
- саморіз ST4x27 - 2 шт.
- паспорт
Інструкція із встановлення
- Визначте місце встановлення засувки та нанесіть розмітку.
- У дверях оберіть паз під корпус засувки та лицьову планку.
- Встановіть корпус засувки у двері та закріпіть його шурупами.
- По встановленій засувці позначте місце встановлення планки у відповідь на дверній коробці.
- Виберіть паз під вкладку і планку у відповідь.
- Встановіть вкладку і планку у відповідь в паз і закріпіть планку шурупами.
- Після встановлення поворотної ручки перевірте працездатність засувки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виліт засува | 14 мм |
| Габарити корпусу | 20x67x15 мм |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Сторона відкривання | універсальна |
| Колір лицьової/відповідної планки | бронза |
| Розмір планки | 57x25 мм |
| Перетин квадрата | 6 мм |
| Тип | засувка врізна |
| Кріплення | комплект саморізів |
| Видалення квадрата під поворотник | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 123 ₴


