Замок для міжкімнатних дверей ABLOY 2014 WC 5 мм універсальний.
Встановлюється на міжкімнатні, санузлові та вхідні двері в офісах, квартирах і будинках. Замикання здійснюється за допомогою ключа або поворотною ручкою з квадратом перерізом 5 мм. Комплектується ручками в роздільній формі. До комплекту постачання входить замок і 1 ключ. Виліт засова 11 мм. Торцева планка оброблена порошковою фарбою під латунь.
Технічний опис:
- Виробник — ABLOY,
- Країна виробник — Фінляндія,
- Модель замка — 2014,
- Тип встановлення — врізний,
- Додаткове замикання — під ключ або квадрат 5 мм,
- Колір торцевої планки — MME латунь,
- Backset — 45 мм,
- Міжосьова відстань — 72 мм,
- Сторона відкривання — універсальний,
- Розміри корпусу — 109x75x12 мм,
- Товщина замка в місці розташування квадрата — 16 мм,
- Торцева планка — 150x20 мм,
- Квадрат під ручку — 8 мм.
Відповідна планка до комплекту постачання не входить, продається окремо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Abloy |
| Країна виробник | Фінляндія |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Міжосьова відстань | 72 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус клямки | Так |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Backset | 45 мм |
| Тип установки | врізний |
| Колір торцевої планки | MME латунь |
| Сторона відкривання | універсальний (лівий/правий) |
| Модель замку | 2014 |
| Розміри корпусу | 109x75x12 мм |
| Додаткове замикання | під ключ або квадрат 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴






