
Замок AGB Centro Yale BP полірована латунь
640 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 6807
- +380 (66) 266-36-41
Замок AGB Centro під циліндровий механізм колір полірована латунь.
Дверні замки AGB - це надійні замикаючі конструкції для міжкімнатних і вхідних дверей. не має рівних серед виробників залізних виробів для вікон та дверей.
Замок повністю захищений від проникнення тріски та пилу у внутрішні механізми,
Замок має оцинкований сталевий корпус та передню планку,
Ригель зроблений з того ж матеріалу, що і корпус,
Засувка має опуклу форму по обидва боки для м'якого закривання дверей,
Замки AGB відрізняються точністю механічних з'єднань, що передають приємне відчуття плавності ходу ручці,
Замки AGB оснащені реверсивною клямкою, що уможливлює їх встановлення як на «праві», так і на «ліві» двері.
Технічні характеристики:
- Виробник - AGB
- Країна виробник - Італія
- Тип замку – врізний, під циліндр
- Розміри замку – 132x75x13,2 мм
- Торцева планка – 196x18 мм
- Backset – 50 мм
- Міжосьова відстань - 85 мм
- Отвір під ручку - квадрат 8x8 мм
- Рекомендована товщина дверей 30-60 мм
- Матеріал - сталь
- Колір – латунь
Технологія обробки Обробка статичним латунуванням, при якому цикл завершується нанесенням прозорого лаку. Застосовується лак на основі спеціальної акрилової гуми, після нанесення якого виріб витримується у печі.
Планка у відповідь у вартість не входить, купується окремо:
Для звичайних дверей застосовується планка у відповідь з язичком
Для двопільних дверей застосовується планка у відповідь без язичка
Для дверей з чвертю застосовується планка у відповідь без язичка
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 132 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 13.2 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Матеріал замку | Сталь |
| Колір замку | Латунь |
| Можливість заміни механізму | Так |
| Кількість напрямків замикання | 1 |
| Кількість точок замикання | 1 |
| Кількість ригелів | 1 |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Діаметр ригеля | 10 мм |
| Вихід ригеля | 20 мм |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Додаткові | |
| Реверсивна заскочка | Так |
| Відкриття пристрою | Ключем |
| Backset | 50 мм |
- Ціна: 640 ₴




