Магнітний замок AGB Polaris XT Yale NP . Ціна за комплект з відповідною планкою. Проект Mediana поповнює серію замків, представляючи нову версію в магнітному виконанні - Mediana Polaris - вдополнение до вже зарекомендувала себе і полюбилася Mediana Evolution з механічною системою замикання.Замки AGB POLARIS XT визнані одними з кращих замків для міжкімнатних дверей.Нова технологія безшумної роботи забезпечила популярність даної моделі.Замок магнітного ходу особливо рекомендується для установки на міжкімнатні двері сучасного дизайну з витонченими лініями. Непорівнянна гнучкість у використанні завдяки інноваційним зворотним планок, що підходить для установки на дверей з наплавом і без, на косяки з дерева або алюмінію. Вони відрізняються надзвичайною безшумністю при закриванні, точністю механічних з'єднань, передавальних приємне відчуття плавності ходу ручки і поворотного механізму.
- Замок для внутрішніх дверей під ключ
- Магнітна система запирання
- Тиха експлуатація
- Точність і якість деталей
- Приємні відчуття натискання ручки
- Універсальна установка на ліві і праві двері
- Колір нікель полірований
- Наявність отворів для монтажу ручок стяжними гвинтами
- Відповідна планка входить у вартість
- Лицьова планка - овальна
Технічні дані:
- Виробник - AGB
- Країна виробник - Італія
- Розміри замку - 132x75x14 мм
- Міжосьова відстань - 85 мм
- Торцева планка - 196x18 мм
- Backset - 50 мм
- Розмір квадрата під ручку - 8 мм
- Додаткове замикання - під циліндр
- Вага - 420 гр
Комплект поставки:
- Замок
- Відповідна планка
- Гвинт для кріплення циліндра
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 132 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Колір замку | Нікель |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 982 ₴





