
Магнітний Замок AGB Polaris XT Yale SN матовий хром
982 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 15142
- +380 (66) 266-36-41
Магнітний замок AGB Polaris XT Yale SN. Ц
іна за комплект з планкою у відповідь.
Проект Mediana поповнює серію замків, представляючи нову версію в магнітному виконанні - Mediana Polaris - на додаток до Mediana Evolution з механічною системою замикання, що вже зарекомендувала себе і полюбилася.
Замки AGB POLARIS XT визнані одними з кращих замків для міжкімнатних дверей. Нова технологія безшумної роботи забезпечила популярність даної моделі. Незрівнянна гнучкість у використанні завдяки інноваційним зворотним планкам, які підходять для встановлення на двері з наплавом і без, на косяки з дерева або алюмінію. Вони відрізняються надзвичайною безшумністю при закриванні, точністю механічних з'єднань, що передають приємне відчуття плавності ходу ручці та поворотному механізму.
- Замок для внутрішніх дверей під ключ
- Магнітна система замикання
- Тиха експлуатація
- Точність та якість деталей
- Приємні відчуття натискання ручки
- Універсальна установка на ліві та праві двері
- Колір матовий хром
- Наявність отворів для монтажу ручок стяжними гвинтами
- Планка у відповідь входить у вартість
Технічні дані:
- Виробник - AGB
- Країна виробник - Італія
- Розміри замку – 132x75x14 мм
- Міжосьова відстань - 85 мм
- Торцева планка – 196x18 мм
- Backset – 50 мм
- Розмір квадрата під ручку – 8 мм
- Додаткове замикання - під циліндр
Комплект поставки:
- Замок
- Планка у відповідь
- Гвинт для кріплення циліндра
Обробка статичним латунуванням, при якому цикл завершується нанесенням прозорого лаку. Застосовується лак на основі спеціальної акрилової гуми, після нанесення якого виріб витримується у печі. Проблема повороту язичка в замку вирішена - магнітна і симетрична клямка зроблена таким чином, що немає необхідності у виборі лівого або правого відчинення дверей. на дверній стулці.
Примітка - планка у відповідь входить у вартість
100% виготовлено в Італії.
Багато підприємств використовують глобалізацію для підвищення своєї конкурентоспроможності, дотримуючись схеми делокалізації — переміщуючи виробництво туди, де виробляти дешевше.
Фірма AGB не пішла цим шляхом, обравши конкуренцію з використанням складних і відповідальних стратегій. Вона віддала перевагу зробити ставку на тотальну якість, здійснюючи все виробництво та ноу-хау на трьох італійських заводах. Цей вибір демонструє міцний зв'язок сім'ї Альбан зі своїм регіоном. Підтримуючи зайнятість і добробут у регіоні, вона робить свій внесок у добробут та стабільність суспільства.
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 132 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | AGB |
| Країна виробник | Італія |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Колір замку | Хром матовий |
| Застосування замку | Дерев'яні двері |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
- Ціна: 982 ₴




