Замок Apecs 5300-AB.
Замок врізний під євроциліндр з міжосьовою відстанню 85 мм, призначений для замикання лівих або правих дверей, що відкриваються як усередину, так і назовні. Замок встановлюється на вхідні дерев'яні та міжкімнатні двері. Замок встановлюється разом із дверними ручками на планці з міжосьовою відстанню 85 мм або роздільними ручками з квадратом 8 мм. Ручки у комплект не ходять, продаються окремо. Ви можете переглянути дверні ручки у нашому товарному каталозі у розділі «Дверні ручки».
Колір торцевої планки - бронза AB, покриття гальванічне.
Комплектність постачання:
- · корпус замку
- · планка у відповідь
- · пластиковий вкладиш під планку у відповідь
- · Комплект кріплення
- · паспорт
- · Гвинт кріплення циліндрового механізму
Технічні характеристики:
- Габарити замку – 132x75.5x14 мм
- Розмір торцевої планки – 196x18 мм.
- Відстань між отворами кріплення - 174 мм
- Backset – 50 мм
- Міжосьова відстань - 85 мм
- Перетин засуву – 36x8.5 мм
- Квадрат під ручку – 8 мм
- Планка у відповідь - 142x22 мм
- Гвинт у комплекті - M5x65 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Користувальницькі характеристики | |
| Backset | 50 мм |
| Відстань між кріпильними отворами | 174 мм |
| Розмір торцевої планки | 196x18 мм |
| Габарити замку | 132x75.5x14 мм |
| Перетин засува | 36x8.5 мм |
| Міжосьова відстань | 85 мм |
| Відповідна планка | 142x22 мм |
| Квадрат під ручку | 8 мм |
| Гвинт в комплекті | M5x65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405 ₴


