Защетка для міжкімнатних дверей з фіксацією Amig Mod.4 000 50/70 AB бронза. Артикул 7190.
Призначено для встановлення на міжкімнатні двері, з можливістю додаткового замкнення зсередини приміщення. Защелка універсальна, підходить для лівих і правих дверей, що відкриваються як всередину, так і назовні. Механізм встановлюється разом з ручками з квадратом перерізом 8 мм і фіксатором з квадратом 6 мм.
Технічні характеристики:
- Розмір защелки - 95,4x70,5x16 мм,
- Розмір лицьової планки - 158x20 мм,
- Вилучення квадрата під ручку - 50 мм,
- Межцентрова відстань - 70 мм,
- Квадрат під ручку - 8x8 мм,
- Квадрат під фіксатор - 6x6 мм,
- Колір торцевої і відповіченої планки - бронза.
Комплекс поставки:
- защелка,
- відповідаєна планка.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 96 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Amig |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип встановлення | Врізний |
| Міжосьова відстань | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір засувки | Бронза |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір засувки | 95,4x70,5x16 мм |
| Колір торцевій і у відповідь планки | бронза |
| Квадрат під фіксатор | 6x6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴


