Клямка для міжкімнатних дверей з фіксацією Amig Mod.3100U 50/70 нікель. Артикул 24591. Аналог за розмірами клямки Апекс моделі 5600, яка знята з виробництва.
Призначена для встановлення на міжкімнатні двері з можливістю додаткового замикання зсередини приміщення. Засувка універсальна, підходить для лівих та правих дверей, що відкриваються як усередину, так і назовні. Механізм встановлюється разом із ручками із квадратом перетином 8 мм і фіксатором із квадратом 6 мм.
Технічні характеристики:
- Розмір засувки – 96x71x14 мм;
- Розмір лицьової планки – 165x20 мм;
- Видалення квадрата під ручку – 50 мм;
- Міжцентрова відстань – 70 мм;
- Квадрат під ручку – 8x8 мм;
- Квадрат під фіксатор – 6x6 мм;
- Колір торцевої і планки у відповідь - нікель.
Комплектність постачання:
- клямка;
- планка у відповідь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amig |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір засувки | Нікель, Нікель матовий |
| Міжосьова відстань | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус клямки | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Загальні | |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Висота | 96 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір лицьової планки | 158x20 мм |
| Розмір засувки | 95,4x70,5x16 мм |
| Колір торцевій і у відповідь планки | матовий нікель. |
| Квадрат під ручку | 8x8 мм |
| Квадрат під фіксатор | 6x6 мм |
| Видалення квадрата під ручку | 50 мм |
| Міжцентрова відстань | 70 мм |
| Код виробника | 24591 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴





