Засувка для міжкімнатних дверей із фіксацією Amig Mod.4100 50/70 Cromado mate. Артикул 6276.
Призначена для встановлення на міжкімнатні двері, з можливістю додаткового замикання зсередини приміщення. Засувка універсальна, підходить для лівих і правих дверей, що відчиняються як усередину, так і назовні. Механізм встановлюється спільно з ручками з квадратом перерізом 8 мм і фіксатором із квадратом 6 мм.
Технічні характеристики:
- Виробник — Amig,
- Країна-виробник — Іспанія,
- Код виробника — 6276,
- Розмір засувки — 95,4x70,5x16 мм,
- Розмір лицьової планки — 158x20 мм,
- Видалення квадрата під ручку — 50 мм,
- Міжцентрова відстань — 70 мм,
- Квадрат під ручку — 8x8 мм,
- Квадрат під фіксатор — 6x6 мм,
- Колір торцевої та відповідної планки — матовий хром.
Комплектність постачання:
- засувка,
- відповідна планка.
Характеристики
| Загальні | |
|---|---|
| Вага | 0.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 96 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Довжина | 14 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | Amig |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип встановлення | Врізний |
| Міжосьова відстань | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Відкриття блоку | Універсальне (переналагоджувальне) |
| Колір засувки | Нікель, Нікель матовий |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір лицьової планки | 158x20 мм |
| Розмір засувки | 95,4x70,5x16 мм |
| Колір торцевій і у відповідь планки | матовий хром. |
| Квадрат під ручку | 8x8 мм |
| Квадрат під фіксатор | 6x6 мм |
| Видалення квадрата під ручку | 50 мм |
| Міжцентрова відстань | 70 мм |
| Код виробника | 6276 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴


