
Засувка Amig Mod.7 нікель 60 мм
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 10724
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клямка для міжкімнатних дверей без фіксації Amig mod.7 нікель. Артикул 4477. Довга - bakset 60 мм.
Призначена для установки на міжкімнатні двері, універсальна засувка, підходить для лівих і правих дверей, що відкриваються як всередину, так і назовні. Для встановлення цієї клямки потрібен найменший отвір у дверях. Не потрібна перестановка язичка на ліві/праві двері. Клямка встановлюється спільно з ручками з квадратом перетином 8 мм.
Технічні характеристики:
- Виробник – Amig;
- Країна-виробник - Іспанія;
- Модель – 7;
- Код виробника – 2614;
- Артикул – 4477;
- Розмір клямки - 80x22x18 мм;
- Розмір лицьової планки – 57x25,5 мм;
- Видалення квадрата під ручку – 60 мм;
- Квадрат під ручку – 8x8 мм;
- Колір засувки – нікель.
Комплектність постачання:
- клямка;
- планка у відповідь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amig |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип засувки | Механічна |
| Застосування засувки | Дерев'яні двері |
| Тип встановлення | Врізний |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Колір засувки | Нікель |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Корпус клямки | Так |
| Відповідна планка | 1 |
| Загальні | |
| Вага | 0.205 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір лицьової планки | 57x25,5 мм |
| Модель | 7 |
| Артикул | 4477 |
| Розмір засувки | 80x22x18 мм |
| Квадрат під ручку | 8x8 мм |
| Видалення квадрата під ручку | 60 мм |
| Код виробника | 2614 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴

