
Засувка APECS ML 5300-P-WC-AB бронза
292 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 12730
+380 (67) 563-86-86
- +380 (66) 266-36-41
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безшумна засувка для міжкімнатних дверей APECS ML 5300-P-WC AB.
Міжосьова відстань 96 мм. Бексет 50 мм.
500 000 циклів безвідмовної роботи. Переріз квадрата для ручок 8 мм, фіксатор wc 6 мм.
Засувка з фіксацією 5300-P-WC призначена для замикання лівих і правих дверей, що відчиняються як усередину, так і назовні. Засувка призначена для встановлення на міжкімнатні двері спільно з ручками на роздільній основі. Пластиковий язичок знімає шум під час зачиняння дверей.
Комплектність постачання:
- корпус засувки
- відповідна планка
- комплект кріплення
- паковання.
Технічні характеристики:
- Габаритні розміри — 131x76x14 мм
- Розмір планки — 196x18 мм
- Відстань між отворами кріплення — 174 мм
- Розмір відповідної планки — 82x22 мм
- Міжоснова відстань — 96 мм
- Видалення квадрата під ручку — 50 мм
- Колір — бронза.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | бронза |
| Габаритні розміри | 131x76x14 мм |
| Відстань між отворами кріплення | 174 мм |
| Розмір планки | 196x18 мм |
| Видалення квадрата під ручку | 50 мм |
| Розмір відповідної планки | 82x22 мм |
| Межоснвое відстань | 96 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴

