Безшумна засувка для міжкімнатних дверей APECS ML 5300-P-WC G.
Міжосьова відстань 96 мм. Бексет 50 мм.
500 000 циклів безвідмовної роботи. Переріз квадрата для ручок 8 мм, фіксатор wc 6 мм.
Засувка з фіксацією 5300-P-WC призначена для замикання лівих і правих дверей, що відчиняються як усередину, так і назовні. Засувка призначена для встановлення на міжкімнатні двері спільно з ручками на роздільній основі. Пластиковий язичок знімає шум під час зачиняння дверей.
Комплектність постачання:
- корпус засувки
- відповідна планка
- комплект крепежа.
Технічні характеристики:
- Габаритні розміри — 131x76x14
- Розмір планки — 196x18 мм
- Відстань між отворами кріплення — 174 мм
- Розмір відповідної планки — 82x22 мм
- Міжосьова відстань — 96 мм
- Видалення квадрата під ручку — 50 мм
- Колір — золото
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apecs |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Золото |
| Габаритні розміри | 131x76x14 |
| Відстань між отворами кріплення | 174 мм |
| Міжосьова відстань | 96 мм |
| Розмір планки | 196x18 мм |
| Видалення квадрата під ручку | 50 мм |
| Розмір відповідної планки | 82x22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 231 ₴


