Засувка дверна Armadillo LH 220-45-25 GP овал. Модель знята з виробництва, є аналог тільки в кольорі нікель.
Засувка без додаткової фіксації призначена для встановлення на міжкімнатні двері завтовшки від 35 до 45 мм. Встановлюється спільно з ручками, підбирається в колір основою фурнітури. Засувка універсальна, встановлюється на ліві та праві двері.
Характеристики:
- Виробник - Армадило,
- Країна-виробник — Китай,
- Форма лицьової планки — овальна,
- Колір — золото,
- Видалення центру квадрата — 45 мм,
- Ширина планки — 25 мм,
- Сторона відкривання — універсальна,
- Матеріал застібки — метал,
- Переріз квадрата — 8x8 мм,
- Вага — 120 г.
Комплект постачання:
- Засувка,
- відповідна планка,
- Пластикова вкладка під відповідь,
- Комплект кріплення,
- Паковання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Armadillo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Золото |
| Країна виробник | Китай |
| Сторона відкривання | універсальна |
| Форма лицьової планки | овальна |
| Вага | 120 гр. |
| Перетин квадрата | 8x8 мм |
| Видалення центру квадрата | 45 мм |
| Матеріал засувки | метал |
| Ширина планки | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴


